×
Nevşehir Bulaşık Makinası Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi Nevşehir ekibi olarak yola çıktığımızda garantisi biten ürünleri tekrar geri kazandırmak amacıyla yola çıktık. Bugüne kadar atölyemizde birçok bulaşık makinesi markasının garantisi satış sonrası sona ermiş ürünlerinde tamir ve bakım yaptık. Özverili çalışmamız ve üstün hizmetimizin neticesi olarak birçok müşteri kazandık. Genişlettiğimiz müşteri portföyümüz sayesinde teknik konulardaki becerimizi her geçen gün arttırma olanağını yakalayarak geçen yıla oranla sürekli arttırdığımız servis kapasitesi sayesinde artık "Nevşehir'in merkez ve tüm ilçelerine " Bulaşık Makinesi Servisi hizmeti sunabilecek bir tamir ekibi haline gelmeyi başardık.

Bulaşık Makinesi Tamircisi statüsünde Nevşehir'in Merkez dahil olmak üzere bütün ilçelerinde garantisi sona eren cihazlarınıza anında Bulaşık Makinesi Servisi hizmeti sunuyoruz. Her biri güler yüzlü genç ve dinamik kadromuzla sahada işinin ehli ve yıllarını bu sektöre vermiş ustalarımızla son teknolojik ekipmanlarla geliştirilmiş atölyelerimizde beyaz eşyanızı tamir etmek için telefonlarınızı bekliyoruz.

Bizleri tercih etmeniz dahilinde ürünleriniz 1 yıl garantili olarak onarılacağını ayrıca belirtmek istiyoruz. Hemen arayın randevunuzu oluşturun.